Představení výroby

Kvalitní ingredience

Naši prioritou je nabídnout, pokud možno, co nejvyšší stupeň kvality s následným zachováním přirozených vlastností používaných ingrediencí.

Veškeré technologické postupy tak pojímáme opravdu velmi zodpovědně, což podporuje i řízený systém kritických kontrolních bodů, který je zejména při zpracovávání medu extrémně důležitý. Žádné znehodnocující přehřívání, ani drastické filtrace při jeho čištění. Podobné vymoženosti u nás jednoznačně nemají svoje místo.

Kvalitní ingredience
Šetrné zpracování

Šetrné zpracování

Med pro naše sirupy zahříváme jen po nezbytně nutnou dobu a současně na nejnižší možnou teplotu potřebnou pro komfortní cezení a následně přidáváme k ostatním ingrediencím. Dle jednotlivých druhů sirupů je vmíchávána buď přírodní šťáva rakytníku řešetlákového, lisovaná přímo z plodů a obsahující hodně dužiny, nebo extrakty z bylin. Vše bez dalších úprav jako dobarvování, nebo dochucování.
Pro medové pochoutky využíváme lahodný med akátový, který se vyznačuje svoji přirozenou schopnosti dlouhodobě nekrystalizovat, a dále pak med řepkový, který je metodou pastování uvedený v krémovou konzistenci, do které následně přimícháváme ostatní ingredience. Vše při šetrném zahřívání a doplnění nezbytných surovin, vztahujících se k jednotlivým nabízeným druhům. Opět žádné náhražky, jako
zvýrazňovače chuti, barviva apod.

Ochutnejte tuto lákavou kombinaci oblíbených plodů nasáklých tekutým zlatem a zažijte vskutku intenzivní gurmánské opojení. Pokud vyznáváte zdravé mlsání, tak jste na správné adrese. Věříme, že tímto přístupem dokážeme zaujmout.

Máte nějaké otázky nebo jen chcete pozdravit?