Představení společnosti

Poctivá ruční výroba

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá výkupem, zpracováním a prodejem medu, výrobou porcových balení potravin pro gastronomii a zakázkovou ruční výrobou zaměřenou na různé pochoutky a sirupy, jak lze správně předpokládat, především z medu.

Naše provozovna se nachází v malebném Jihomoravském kraji, v těsné blízkosti Moravského krasu, ve kterém můžete navštívit mj. legendární Punkevní jeskyně a propast Macochu.

Získávání medu

Med pro naše výroby získáváme výhradně v rámci regionálních výkupů od českých včelařů, a z důvodu každoročně nižší a nižší snůšky i jako alternativu z exluzivních a prověřených zahraničních zdrojů. U všech vykupovaných medů tak těžíme z dlouhodobě budovaných osobních vazeb s ověřenou historií. Tento následně šetrně zpracováváme, aby nedocházelo ke zničení celé řady prospěšných látek, díky kterým si tuto komoditu tak moc považujeme. Dokážeme totiž ocenit pilné včelky a je nám proti srsti jejich úchvatné dílo nějak kazit.

Zakládáme si na osobním a lidském přístupu, kdy každou zakázku zpracováváme s maximální zodpovědností. Pochoutky a sirupy vyrábíme a balíme s velkým podílem ruční práce a tento specifický proces tak dává každému jednomu balení pomyslný punc jedinečnosti.

Cílem tohoto snažení je zůstat pro naše zákazníky dlouhodobým a spolehlivým výrobcem a dodavatelem, jenž dokáže zaručit flexibilní a kvalitní servis, spojený s produkcí, po které se budou olizovat přinejmenším až za ušima.

Dvě značky, jedno srdce

Mimo výrobní program zaměřený na medové sirupy a pochoutky nabízíme i realizaci určitého portfolia porcových balení potravin pro gastronomii. Tuto činnost organizujeme pod naší druhou značkou IMPERIAL GASTRO, která vhodně reprezentuje podobný typ produkce a lépe tak koresponduje s prostředím, pro které jsou tato balení prioritně určena. Ta pro svoji praktičnost nachází nejvhodnější uplatnění především ve stravovacích službách.

Imperial Gastro

Distribuce

Produkty nabízíme nejen pod vlastní značkou, ale i v rámci zakázkových výrob pro obchodní partnery. Kompletní portfolio je pak dostupné v internetovém obchodě SCHELLEX.CZ, jehož péče se následně postará o spolehlivé doručení do regálů, spíží, či přímo na stůl nejen po celé České republice, ale i do zahraničí.

Máte nějaké otázky, nebo jen chcete pozdravit?